Detekcia koncových a referenčných polôh
Detekcia koncových a referenčných polôh

Rozsiahle portfólio minisenzoriky pre optimálne riešenia

Na detekciu koncových polôh a referenčných polôh pre vás binárne snímače najrôznejších technológií spoľahlivo zaručujú zisťovanie polôh. S malými rozmermi a nízkou hmotnosťou presvedčia naše miniatúrne konštrukčné rady pri nedostatku priestoru, ako aj pri používaní na pohyblivých aktuátoroch a osiach. Napríklad pri uchopovačoch, portálových nakladačoch alebo v aplikáciách „Pick and Place“, kde každý gram ušetrenej energie zvyšuje energetickú účinnosť zariadenia.

V celej konštrukcii stroja a zariadenia sa snímajú otáčky – napríklad priamo v pohone alebo na rozličných hriadeľoch baliaceho stroja. Na meranie otáčok a rozpoznávanie smerov otáčania a časov nečinností od nás získate riešenie prispôsobené vašim požiadavkám. Na účely jednoduchého zisťovania si často vystačíte s jedným indukčným snímačom, alebo v prípade súčasného rozpoznávania smeru otáčania s dvomi indukčnými snímačmi Standard.
Pre potreby náročného používania pri vysokých otáčkach alebo presnom určovaní otáčok sú tou správnou voľbou naše systémy na meranie uhlov s magneticky kódovanými krúžkami.

Príklady aplikácií