Priemyselné spracovanie obrazu – komplexné riešenia od jedného výrobcu

Bez priemyselného spracovania obrazu sa moderná, flexibilná výroba v súčasnosti zaobíde len ťažko. Pretože Machine Vision zabezpečuje kvalitu produktov a podporuje efektívne výrobné procesy. Takto môžete použiť naše kamery napríklad na kontrolu kvality a polohy obrobkov. A ako identifikačné systémy poskytujú spoľahlivé riešenia pre identifikáciu.

Vision Solutions – jednoduchý koncept pre priemyselné úlohy (súbor PDF)

Údaje získané z rôznych aplikácií tak zabezpečia transparentnosť vo vašej výrobe a pomôžu vám ešte viac zefektívniť vaše výrobné procesy. Preto u nás dostanete všetko, čo potrebujete na spracovanie obrazu: Snímače Vision, ručné skenery, kamery s integrovaným softvérom, súvisiace objektívy a osvetlenie. Príslušnú spojovaciu a sieťovú techniku vám prinášame samozrejme tiež. Komplexné riešenia, všetko od jedného výrobcu a presne prispôsobené vašim potrebám.

Kontakt na Balluff

Kontakt

Jednoduchý koncept pre všetky priemyselné úlohy

Koncepty Vision Solutions BVS od spoločnosti Balluff majú všestranné využitie a poskytujú riešenie pre takmer akúkoľvek úlohu. Pretože rozsah našej ponuky v oblasti priemyselného spracovania obrazu siaha od kontroly polohy, veľkosti, vyrovnania a vzdialenosti predmetov, cez kontrolu úplnosti až po čítanie a overovanie písiem (OCR/OCV). Okrem toho vám Machine Vision Solutions umožňujú dohľadateľnosť jednotlivých obrobkov a vizuálnou kontrolou kvality zabezpečujú kontrolu všetkých fáz výroby.

Unikátne pritom je: Machine Vision od spoločnosti Balluff má jednoduché ovládanie: či už ide o priemyselné kamery, SmartCamery, snímače Vision, alebo naše ručné skenery.

Včasné rozpoznávanie chýb

Machine Vision vám umožňuje včasné identifikovanie stavu spracovania a možných chýb a tým môžete rýchlejšie vykonať ich opravu. To znižuje výpadky a šetrí výrobné náklady. Naše kamery celý výrobný proces navyše stabilizujú, pretože prostredníctvom procesnej siete prebiehajú len informácie nevyhnutné z hľadiska riadenia. Ostatné údaje sú smerované do samostatnej siete Gigabit Ethernet. Vďaka minimalizovanému dátovému zaťaženiu využívate kamerami od spoločnosti Balluff úplne bezpečnú a stabilnú procesnú sieť.

Čo vám ponúkame

  • kamery s integrovaným softvérom a vhodnými objektívmi a osvetlením
  • jednoduchú obsluhu s prístupom prostredníctvom webového prehliadača, s prehľadným ovládacím softvérom, správcom používateľov a inteligentnými nástrojmi
  • Online pomocníka a príručky integrované priamo v pracovnej ploche používateľa – vždy aktuálne
  • Snímače Vision pre vaše individuálne úlohy s až 20 kontrolami s možnosťou uloženia a detekciou polohy 360°
  • priemyselné vreckové počítače typu Handheld v kompaktnom puzdre na spoľahlivé čítanie 1D alebo 2D čiarových kódov, ako aj čítanie zložených kódov pri maximálnej voľnosti pohybu