Softvér na spracovanie obrazu BVS-Cockpit
Softvér na spracovanie obrazu BVS-Cockpit

BVS-Cockpit pre každého

Know-how súvisiace so spracovaním obrazu od spoločnosti Balluff nekončí hardvérom – súčasťou kamery je aj softvér na spracovanie obrazu BVS-Cockpit s intuitívnym ovládaním. Vďaka BVS-Cockpit sa dá naša SmartCamera, ako aj priemyselná kamera ľahko intuitívne nastavovať a ovládať. Takto máte k dispozícii ucelený, pre používateľa mimoriadne priateľský, a úplne bezpečný systém spracovania obrazu pre širokú škálu úloh vo vašej výrobe.

Vyskúšajte si BVS Demo Tool – je potrebná registrácia

Jednoduchý prístup, intuitívne rozhranie

Na dosiahnutie BVS-Cockpit nemusíte obmedzovať miesto ďalšieho pilota. Váš webový server je dostačujúci. Pretože prístup na rozhranie sa uskutočňuje prostredníctvom bežných webových prehliadačov, ako sú Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer alebo Edge. To uľahčuje vstup.

Pomocou sériového čísla máte cez http꞉//SC-seriennummer alebo http꞉//SVC-Seriennummer prístup na používateľskú plochu softvéru na spracovanie obrazu. Tu sa vám zobrazujú všetky dôležité funkcie. Teraz môžete jednoduchým spôsobom, ľahko a bezkonkurenčne, začať nastavovať a obsluhovať kamery. Dostupné režimy, režim monitora, konfigurácie a režim štatistiky, sú prehľadne zobrazené.

Inteligentné analytické nástroje a kontrolné programy

Takisto jednoducho dokážete dosiahnuť presné prispôsobenie našich kamier vašim potrebám, pretože BVS-Cockpit zobrazuje vždy iba parametre, ktoré sú relevantné pre príslušný nástroj. Výber hardvéru a softvéru umožňuje dobre škálovateľný rozsah riešení.

Kontrolný program sa zostavuje z jednotlivých nástrojov. To ovplyvňuje nastavenie kamery, nástroje pre spracovanie obrazu a definovanie výsledných údajov. Na monitore sa vám pritom bude zobrazovať aktuálny kontrolný program. SmartCamera ukladá napríklad až 100 kontrolných programov, ktoré si môžete zvoliť samostatne, priamo alebo prostredníctvom riadenia.

SmartCamera, ako aj priemyselná kamera, vám ponúkajú jednotlivé nástroje na intuitívne a jednoduché ovládanie, ktoré sú založené na priemyselne overených základných algoritmoch HALCON. Takto zrealizujete rýchle a spoľahlivé riešenia – od použitia obrazových filtrov, nastavenia ostrosti hrán a jasu, cez čítanie kódov a textu, až po vyhľadávanie, kontrolu a meranie predmetu. Výsledky je možné prenášať dynamicky do príslušného rozhrania pre riadiaci systém. Po každej kontrole budete môcť automaticky uložiť správu o výsledkoch a súvisiace obrázky na FTP server.