Systémy Balluff Vision
Systémy Balluff Vision

Vision Solutions pre každú potrebu

Či už potrebujete spätne vysledovať diely, skontrolovať polohu, veľkosť, orientáciu a vzdialenosť predmetov, alebo vykonať kontrolu ich kvality a úplnosti – Balluff vám prostredníctvom Vision Solutions BVS pre priemyselné spracovanie obrazu prináša individuálne koncepty na splnenie požiadaviek vo vašej výrobe. Vďaka našemu zariadeniu SmartCamera a našim priemyselným kamerám, ručným skenerom a snímačom Vision získate to správne riešenie pre každú požiadavku.

SmartCamera – jednoducho integrovateľná, úsporná a flexibilná

Hľadáte jednoduché a flexibilné riešenie v súvislosti so sledovaním, kontrolou kvality a úlohami polohovania vo vašom zariadení? Naše inteligentné kamery sa na uvedené použitia ideálne hodia. Vďaka SmartCamere BVS SC tak máte všetky potrebné funkcie, ak chcete spoľahlivo overiť kvalitu vašej výroby a tým zabrániť nepodarkom. Či už analyzovanie, vyhľadávanie alebo meranie: Vzhľadom na to, aké funkcie chcete použiť, môžete si ich zostaviť individuálne podľa vašich požiadaviek.

SmartCamera vám ponúka ovládací softvér na intuitívne a jednoduché ovládanie s jednotlivými nástrojmi, založenými na priemyselne overených základných algoritmoch HALCON. Tým dosiahnete rýchle a spoľahlivé riešenia a môžete flexibilne prenášať výsledky.

Navyše, integrácia do výrobného prostredia je mimoriadne jednoduchá, pretože naša SmartCamera je dostupná s rozhraním IO-Link a variantami sietí typu fieldbus.

Okrem toho prichádza SmartCamera v robustnom puzdre IP67, dá sa pružne montovať a poskytuje štandardizovanú spojovaciu techniku M12 pre všetky rozhrania. Preto je ideálna pre použitie v priemysle.

SmartCamera pre Machine Vision

Priemyselné kamery – rýchle, kompaktné a výkonné

Vysoké rozlíšenie, rýchly prenos obrazu: Naše priemyselné kamery garantujú najlepšie výsledky. Vyberte si medzi farebným a čiernobielym zobrazením a štyrmi rôznymi rozlíšeniami obrazu. Vďaka kompaktnému prevedeniu sa naše priemyselné kamery dajú ľahko nainštalovať aj v stiesnených priestoroch – a poskytujú ostrý obraz v akejkoľvek polohe. Priemyselné kamery sú pripojené na Industrial Controller a dajú sa pohodlne nastavovať a používať pomocou používateľského rozhrania BVS-Cockpit, ktoré je integrované v ovládači. Na jeden ovládač sa dajú súčasne pripojiť viaceré kamery, a to umožňuje viacnásobné kontroly z rôznych pohľadov. Takže skúška je tak vysoko kvalitná, ako aj hospodárna.

Ďalšie plus: Prostredníctvom rozličných rozhraní, ako je GIGE Vision alebo USB3, možno naše priemyselné kamery ľahko integrovať do ľubovoľnej siete.

Priemyselná kamera – Výkonný priemyselný systém

S ručnými skenermi od spoločnosti Balluff majte všetko pod kontrolou

Ručné čítačky od spol. Balluff radu BVS HS-P a HS-Q čítajú rýchlo a spoľahlivo všetky bežné 1D, 2D a zložené čiarové kódy z dokumentov, plastových etikiet, dosiek plošných spojov a kovových dielov. Sú mimoriadne robustné a zvládnu aj niekoľko pádov na betón. Trieda ochrany IP65 vhodná pre priemyselné aplikácie podporuje použitie v teréne. Táto skutočnosť a jednoduché, intuitívne ovládanie robia z ručného skenera od spoločnosti Balluff doslova šikovného pomocníka, napríklad pri riadení logistických procesov v systémoch Kanban, v rámci riadenia výroby, vo vizuálnej identifikácii nástrojov, pri sledovaní súčiastok, v súvislosti s kontrolou kvality alebo pri inventarizácii. S verziou bezdrôtového pripojenia, ktorá bezpečne prenáša údaje v prostredí do vzdialenosti 100 metrov, môžete skenovať najmä mobilne. S lítiovo-iónovou batériou to znamená: jedno nabitie – zaručuje až 30 000 čítaní.

Priemyselné handheldy s vynikajúcim čítacím výkonom

Vizuálni všestranní pomocníci: Snímače Vision od spol. Balluff

Sedem skúšobných nástrojov, ktoré môžete používať nezávisle na sebe, a až dvadsať uložiteľných kontrol – to vám ponúkajú naše snímače Vision, do ktorých sme integrovali výkonné obrazové snímače. Tieto snímače rozpoznávajú a kontrolujú predmety a obyčajný text (OCR/OCV), takže sa môžete spoľahnúť na jednoznačnú detekciu chýb a presné skúšky kvality.

Všetky funkcie snímačov Vision od spol. Balluff sa dajú flexibilne kombinovať. To vám poskytuje možnosť vykonávať rôzne skúšobné úlohy iba s jedným snímačom. Pokročilá verzia rieši aj najnáročnejšie aplikácie, ako napríklad rozpoznávanie polohy v 360-stupňovom prostredí a logické prepojenie rôznych charakteristík.

Ak záleží na rýchlosti, ponúkame vám snímač Vision Universal. S vysokou rýchlosťou číta a overuje až 40 čiarových a data matrixových kódov za sekundu. Svojimi výkonnými nástrojmi na spracovanie obrazu na základe obrysov lokalizuje, kontroluje a počíta diely v každej polohe otočenia.

Snímače Vision pre výrobné zariadenia

Získajte viac informácií o Vision Solutions od spoločnosti Balluff

Produkty Machine Vision

Vizuálna identifikácia produktov