BOB
BOB

Pozvite BOBa do vašej firmy!

Náš demo autobus známy ako BOB (Balluff on Board) vyráža na ďalšie európske turné. Teraz nás môžete pozvať do vašej spoločnosti a využiť jedinečnú príležitosť úplne bezplatného školenia v riešeniach automatizácie v priemysle. Váš tím bude môcť na vlastné oči vidieť a testovať technológie a dozvedieť sa viac o témach, ako napríklad:

 
  • Ako využiť potenciál IO-Link senzorov a ako používať procesné a servisné dáta. Je možné vykonať účinnú diagnostiku a znížiť množstvo kabeláže? Na čo slúžia sieťové moduly Profinet?
  • RFID systémy s radom vzájomne zameniteľných komponentov LF, HF a UHF pre vynikajúcu transparentnosť procesu.
  • Bild Industrial Image processing – implementácia a zabezpečenie kvality jednoduchšie ako kedykoľvek predtým
  • Ako môžu oddelenia údržby profitovať zo systému vizualizácie procesov so signálnymi žiarovkami SmartLight a SmartLight Indicator.
 
  • Ako je vďaka IO-Link ľahké integrovať bezpečnostné systémy, ktoré účinne predchádzajú nehodám.
  • Široká škála aplikácií optoelektronických, indukčných, meracích a mnohých ďalších senzorov, ako aj procesných technológií na zaznamenávanie tlaku, prietoku a teploty
  • Existuje metóda monitorovania stavu strojov, ktorá umožňuje prediktívnu údržbu a zvýšenie efektívnosti celého závodu, t. J. Skontrolovať, čo dokážu nové typy snímačov: BCM a IIOT
  • Čo poskytujú aplikácie založené na myšlienke Industry 4.0, ako sú napríklad nástroje Easy Access alebo E-passport.

BOB, aj keď je plný technológií až po okraj, je veľmi kompaktný, takže sa zmestí na akékoľvek firemné parkovisko. Na palube je náš tím odborníkov, ktorí demonštrujú systémové riešenia a odpovedajú na otázky.

Ako pozvať BOB – demo autobus do vašej spoločnosti?

Všetko, čo musíte urobiť, je vyplniť nasledujúci formulár a my si preveríme možnosti a vrátime sa k vám s návrhom dátumu, kedy naši experti prídu do vašej spoločnosti s BOBom.
Napíšte nám, kde sa nachádza vaša firma, a my vám pošleme návrh dátumu.