Špecifické riešenia pre zákazníkov
Špecifické riešenia pre zákazníkov

Naši experti vám poskytnú pevnú pôdu pod nohami pri rozhodovaní a zjednodušia vám prácu.

Spol. Balluff disponuje extrémne širokým spektrom okolo 2000 výrobkov. Naši experti poznajú všetky. A jednoducho vám povedia, ktorý snímač je najvhodnejší pre akú aplikáciu pri akých podmienkach a na aký výsledok.

Je jedno, či idete riešiť nové úlohy, alebo či chcete optimalizovať existujúce aplikácie – poradenstvo poskytované našimi skúsenými inžiniermi vám poskytne pevnú pôdu pod nohami pri rozhodovaní, ušetríte drahocenný čas a zjednodušíte si prácu.

Na požiadanie vám v praktickom teste môžeme vopred odprezentovať dokonca aj aplikačné scenáre priamo na mieste. Využite našu expertízu!

Najdôležitejšie výhody

 • Kompletná podpora od A, ako aktívna obhliadka zariadenia až po Z, ako základné príslušenstvo
 • Vypracovaná dokumentácia všetkých navrhovaných riešení s prehľadom výrobkov, alternatívami a odporúčaniami osobných kontaktných partnerov na celú dobu trvania projektu
 • Vzorková expedícia

  Poistite sa – žiadajte vzorky pre vaše testovacie scenáre.

  Ak chcete na vašom stroji najskôr otestovať určitý typ snímača, radi vám poskytneme príslušnú vzorku na stanovené obdobie.

  Takto si budete môcť priamo na mieste prehrať rôzne aplikačné scenáre a pri samotnej aplikácii už budete konať na isto. Stačí zavolať – obratom vám pošleme váš osobný vzorový exemplár.

 • Prekódovanie

  Zjednodušte si svoju logistiku a vždy pracujte s najnovšou technikou.

  Potrebujete nasledujúcu generáciu našich snímačov? Chcete zjednotiť svoje zariadenia? Alebo vás jednoducho zaujíma zníženie počtu vašich dodávateľov? Radi sa postaráme o prekódovanie a oznámime vám vhodné čísla sortimentných položiek.

  Tak získate všetko od jedného dodávateľa, zjednodušíte si logistiku, zaistíte si vždy tú najnovšiu techniku, získate najlepšiu efektivitu a súčasne zvýšite aj svoju konkurencieschopnosť.