Špecifické riešenia pre zákazníkov
Špecifické riešenia pre zákazníkov

Kvalita šitá na mieru – prispôsobená podľa vašich požiadaviek.

Niekedy štandardné riešenie jednoducho nestačí, aj keď je v tak vysokej kvalite. Preto vám spol. Balluff ponúka dodatočne k nášmu už tak bohatému portfóliu aj riešenia šité na mieru, ktoré presne splnia vaše požiadavky – aj keď sú komplexné.

Naše špecifické riešenia pre zákazníkov zahŕňajú nielen výrobky, ale aj individuálne úpravy softvéru. Z vašich procesov a zariadení tak budete môcť vyťažiť optimum.

Najdôležitejšie výhody

 • Softvér s individuálnym používateľským rozhraním na vyššiu technologickú spoľahlivosť
 • Individuálne úpravy výrobkov od zmeny telesa cez služby v oblasti aplikovanej techniky a predbežnú montáž až po programovanie
 • Individuálne výrobky

  Individuálne výrobky na mieru – od predbežnej montáže až po služby v oblasti aplikovanej techniky

  Všetky snímače, systémy a výrobky príslušenstva spol. Balluff dostanete na želanie aj s presnou úpravou a individuálnou modifikáciou pre vaše špecifické požiadavky. Základom je rýchly odhad realizovateľnosti, v rámci ktorého presne určíme a zhodnotíme vaše potreby. Na tomto základe sa rozhodnete, či použijete štandardný výrobok alebo riešenie šité na mieru.

  Naša ponuka siaha od čistej úpravy telesa cez služby v oblasti aplikačnej techniky a predbežnej montáže až po komplexné programovanie. Takto dostanete zaručenie optimálne riešenie pre vašu aplikáciu. Vďaka predmontovaným výrobkom vyladeným pre danú aplikáciu sa vaše uvedenie do prevádzky urýchli. A súčasne si ušetríte testovaciu fázu s výpadkami v dôsledku porúch. Takto umožníte zvýšenie efektivity vášho zariadenia.

  Najdôležitejšie výhody

  • Rýchly a transparentný odhad realizovateľnosti
  • Optimálne riešenie vašej aplikácie
  • Konkurenčné výhody vďaka maximálnej efektivite
 • Individuálne softvérové rozhrania

  Optimalizujte použitie priemyselných systémov RFID s vaším individuálnym rozhraním.

  Obsluha vašich handheldov sa výrazne zjednoduší, keď sa používateľské rozhranie upraví špeciálne pre vašu aplikáciu. Napríklad k výraznému nárastu nestability dôjde, keď sa každému používateľovi zobrazia iba údaje, ktoré sú relevantné pre neho.

  Naši softvéroví inžinieri budú aplikovať vaše predstavy po dôkladnej analýze a konzultáciách a zoptimalizujú používateľské rozhranie individuálne pre vašu aplikáciu.

  Takto získate vždy komplexný prehľad o všetkých relevantných údajoch a dosiahnete výrazné zrýchlenie a zjednodušenie čítania z vašich dátových nosičov a zápisu na ne. Súčasne takto vtlačíte týmto médiám aj vašu firemnú identitu a nemusíte opakovane siahať po vlastných zdrojoch z oddelenia IT.