Lastik endüstrisinde Balluff
Lastik endüstrisinde Balluff

Her adımda yüksek proses güvenliği

Otomobil endüstrisinin deneyimli ortağı olarak Balluff sizi lastik üretiminde optimum şekilde desteklemek için kapsamlı otomasyon bilgi birikimine sahiptir. Yetkinliğimiz uygulamada edinilmiştir ve güçlü gelişim deneyimine dayanır. Bu sırada farklı teknolojilerde çok çeşitli sensör, sistem ve ağ teknolojilerinden faydalanabiliriz.

Böylece örneğin vulkanizasyon preslerinin kapanma hareketlerini veya lastik bileşenlerinin ve nihai ürünün izlenebilirliği için yüksek talepleri güvenilir bir şekilde karşılayan görüntüleme ve tanımlama çözümlerini tam olarak izleyen uzunluk ölçüm sistemleri elde edersiniz.
Lastik imalatına ilişkin çözüm yelpazemizle karmaşık proseslerin her üretim adımını güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uzmanlığımız sayesinde sürekli daha yüksek otomasyon seviyesini kolay ve güvenilir bir şekilde uygulayabilirsiniz: Yeşil lastik oluşturma, yüksek sıcaklıklarda ve düşük basınç altında bu yeşil lastiği vulkanize etme. Balluff her zaman yanınızda. Bizimle iletişime geçin.

Yüksek lastik kalitesi sağlama
Lastik yapısı
Lastik vulkanizasyonu
Vulkanizasyon
İzlenebilirliği sağlama
İntralojistik ve proses denetleme