Tek bir kaynaktan komple endüstriyel görüntü işleme çözümleri

Endüstriyel görüntü işleme, modern ve esnek üretim için vazgeçilmezdir, çünkü ürün kalitesini sağlar ve verimli üretim süreçlerini destekler. Kameralarımız, iş parçalarını kalite ve konum için tespit edebilir ve kontrol edebilir.
Bu, üretiminizde şeffaflığı sağlar ve üretim süreçlerinizi daha verimli hale getirmenize yardımcı olur. Görüntü işleme için ihtiyacınız olan her şeyi size sunuyoruz: Görüntü sensörleri, el tarayıcıları, entegre yazılımlı kameralar, uygun lensler ve aydınlatma ile birlikte uygun bağlantı ve ağ teknolojisi. Her şeyin tek bir kaynaktan sunulduğu ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebildiği komple çözümler sağlıyoruz.

Görüntü Çözümleri - Endüstriyel görevler için basit konsept (PDF dosyası)

Böylece çeşitli uygulamalardan elde edilen veriler üretiminizde şeffaflığı sağlar ve üretim süreçlerinizi daha verimli hale getirmenize yardımcı olur. Görüntü işleme için ihtiyacınız olan her şeyi size sunuyoruz: Görüntü sensörleri, el tarayıcıları, entegre yazılıma sahip kameralar, uygun mercekler ve aydınlatma. Tabii ki, ayrıca uygun bağlantı ve ağ teknolojisi sunuyoruz. Komple çözümler, her şey tek bir kaynaktan ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.

Balluff İletişim

İletişim

Mükemmel görüntüleme

Balluff'un BVS serisi çözümleri çok yönlüdür ve görüşünüzle ilgili her türlü görevin üstesinden gelmenizi sağlar: konum ve boyut incelemesi, nesnelerden hizalama ve uzaklık, eksiksizlik kontrolü ve metin okuma ve doğrulama (OCR / OCV). Makine görüntü çözümleri ayrıca bireysel iş parçalarını izlemenizi ve tüm üretim aşamalarında görsel kalite kontrollerini kullanmanızı sağlar. <br>En iyi yanı, Balluff'tan makine görüntünün kullanımı basit olmasıdır, endüstriyel kameralara, görüntü sensörlerine veya taşınabilir tarayıcılara ihtiyacınız olup olmadığını.

Erken hata algılama

Makine görüntü sayesinde, işlem durumunu ve olası hataları erken tanımlayabilirsiniz, böylece daha erken düzeltilebilirler. Bu, hurda partilerini azaltır ve üretim maliyetlerini düşürür. Kameralarımız ayrıca tüm üretim sürecini dengelemektedir, çünkü yalnızca kontrol için gereken bilgiler süreç ağından geçmektedir. Diğer tüm veriler ayrı bir ağda gönderilir. En aza indirilmiş veri yükleme sayesinde, Balluff'un kameraları güvenli ve istikrarlı bir işlem ağı oluşturuyor.

Balluff Makine Görüntü size neler sunar?

  • Entegre yazılıma sahip kameralar ve doğru lensler ve aydınlatma aksesuarları<br>
  • Açıkça organize edilmiş işletim yazılımı, kullanıcı yönetimi ve akıllı araçlar ile bir web tarayıcısından erişimle kolay kullanım
  • Her zaman güncel olan kullanıcı arayüzüne doğrudan entegre çevrimiçi yardım ve kılavuzlar
  • 20'ye kadar saklanabilir inceleme ve 360 ° konum tespiti ile belirli işler için görüntü sensörleri
  • Maksimum hareket serbestliğine sahip 1D, 2D ve istiflenmiş kodların güvenilir bir şekilde okunması için kompakt dış gövde içinde endüstriyel tip eltipi cihazlar