Hassas fotoelektrik sensörler
Hassas fotoelektrik sensörler

En küçük alanda yüksek optik performans

Mümkün olan en küçük alanda yüksek optik performans - Micromote fotoelektrik sensör serimizle size başka bir boyutta mikro optik bileşenler anlamına gelen Microspot teknolojisine sahip sensörler sunuyoruz.

Kendimizi ürettiğimiz bu LED'ler, fotodiyotlar veya fototransistörler, kompakt boyut, ışık ışınının üstün görüntü kalitesi, yüksek tutarlılık ve düşük örnek sapması özelliğine sahip tamamen ayarlanmış optik ünitelerdir.

Geleneksel ürünler boyut ve performans taleplerimizin yetersiz kaldığından, Microspot teknolojisini kendimizle ilişkili üretim teknolojisiyle birlikte geliştirdik. Bu nedenle size benzersiz ve en yüksek gereksinimleri karşılayan ürün ve hizmetler sunabiliriz.

Bileşenler

 • Opto-element'ler - son derece bireysel ve yenilikçi çözümler ile zorlu görevleri gerçekleştirin

  En zorlu minyatür gereksinimlerini esnek bir şekilde karşılamak için

  Mikromot serisinin yayıcı ve alıcı elemanları temel biçiminde eksiksiz bir sensör tanımlar. Elementlerimizden yüksek performanslı bir fotoelektrik sensör oluşturmak için artık lensler, süsen veya filtreler gibi ek parçalara ihtiyaç duymazsınız çünkü optik özellikleri geleneksel bileşenlerden çok daha üstündür.
  Bu serideki LED'ler, dairesel ışık lekeleriyle 3 ° ışın açısına sahiptir. Minyatür lazer modüllerimizin artık sapması 1 mrad. Ve en önemlisi: Örnek sapma ihmal edilebilir.

  Balluff için eksen hataları 1 ° altında. Basit, düşük maliyetli bileşenler kullanan herkes, 30 ° 'ye kadar olan sıkıntı hatalarının nadir olmadığını bilir.

  Mikromot serisindeki bu bileşenler kullanılarak üretilen tüm sensörler aşağıdaki özellikleri sunar:

  • Gözle görülebilir bir ışık noktası sayesinde optimum hizalama
  • Maksimum optik performansla en küçük ayak izi
  • Işık huzmesi uzamsal olarak sınırlı olduğu için karşılıklı etkileşim yok
  • Çok yönlü - zorlu uygulamalar için bile

  Çeşitli uygulamalara adaptasyon için esnek modüler sistem

  Dış gövdenin şekli, boyutu ve malzemesi, optik sensör işlevi üzerinde hiçbir etkiye sahip değildir. Sensör dış gövdesi sadece tutma ve montaj fonksiyonuna hizmet eder. Bu, alışılmadık derecede karmaşık ve özel sürümlerin bile ekonomik ve uygulaması hızlı olduğu anlamına gelir.

  Çok çeşitli

  Çeşitli form faktörleri, hafif lekeler ve dalga boyları ile geniş bir sensör kafası yelpazesi mevcuttur.

  Mikro optik bileşenler